HC Mariánské Lázně
HC Mariánské Lázně

3. kolo, So 30.09 13:30

HC Čerti Ostrov
HC Mariánské Lázně

Pojď hrát hokej 22.11.2022

Pojď hrát hokej 22.11.2022

V úterý 22.11.2022 byl trénink základny HCML poněkud netradiční. Přivítali jsme nové zájemce o nejkrásnější a nejnáročnější sport na akci Pojd hrát hokej. Tuto akci organizuje náš klub každoročně ve spolupráci s Českým hokejem a jeho partnery v rámci Týdne hokeje. Akci by nebylo možné uspořádat bez pomoci trenérů, vedoucích, přátel klubu a v neposlední řadě našich dorostenců a starších žáků. 

 

Po registraci, která probíhala letos poprvé online čekala na hráče a hráčky malá ukázka hokeje na ochozu zimního stadionu. Poté se děti i se svými rodiči přesunuli do naší klubovny, kde se uskutečnila prezentace našeho klubu společně s představením akce a krátkým videem. Po vybavení dětí nezbytnou výstrojí, kterou zapůjčujeme zdarma jsme se přesunuli na led. Tuto hlavní část jsme letos pojali trochu jinak. Na ploše se sešli nejmenší hokejisti společně se svými vzory! Hráči dorostu a starších žáků mají k nejmenším opravdu blízko. Od začátku až dokonce se jak starší, tak mladší hokejisté opravdu bavili a po závěrečném pokřiku odcházeli se skvělým pocitem. Za odměnu si domů děti odnesly jako dárek praktickou vec do začátků - hokejovou láhev. Nové zájemce o hokej přivítáme s radostí každé úterý a čtvrtek v 16:00 na ledě Mariánskolázeňského zimního stadionu.

 

                        

 

 

 

Město Mariánské Lázně Karlovarský kraj živý kraj Václav Červený - AUTO - prodej - servis Karel Býček Vodovrty Vítovec corp. a.s. Hudler scorpion SECURITY ocianews - bahis siteleri

Počet návštěv: 41672
Posledních 30 dnů: 546 | Posledních 7 dnů: 172 | Poslední den: 30

© 2023 HC Mariánské Lázně | Všechna práva vyhrazena | hcml.cz@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne