HC Mariánské Lázně

Týden hokeje v Mariánských Lázních   24.1.2018 po akci

Týden hokeje v Mariánských Lázních   24.1.2018 po akci

ýden hokeje v Mariánských Lázních   24.1.2018.

 

Historický čtvrtý týden hokeje pokračoval ve středu na zimním stadionu v Mariánských Lázních.

Svoji první hokejovou zkušenost nabylo 27 nových dětí ,  které se na ledě bavily znamenitě a rozdávaly  úsměvy na všechny strany. Každý z celkového počtu 27 dětí obdržel hodnotný dárkový balíček, jehož součásti byl mimo jiné i reprezentační  dres  a  unikátní  set hokejových kartiček.

Všichni se na úvod akce setkali   v   klubovně   HC  Mariánské Lázně se svými rodiči. Všichni zájemci o náš národní sport si v úvodu vyslechli hymnu mladých hokejistů a podívali se na video  klip  .

Během krátké prezentace všechny přivítal předseda klubu HC Mariánské Lázně Karol Greizinger. Rodiče a jejich ratolesti byli seznámeni s výhodami, které přináší hraní ledního hokeje.

Díky podpoře ČSLH,města Mariánské Lázně a klubu HC Mariánské Lázně děti získají do začátku v případě zájmu na celý rok zapůjčenou výstroj  zdarma . Velice tuto akci  podporuje komise sportu a její předseda p. Budka.    Všichni si  mohou  , tak v klidu bez vysokých vstupních nákladů vyzkoušet hrát hokej. Děti a rodiče velice také zaujalo vstupní video z turnajů dětí v Mariánských Lázních o vánocích.

 

 

V průběhu prezentace, také předseda klubu p. Greizinger přítomné informoval, že výsledkem dlouhodobé práce a činnosti malého klubu je to ,že letos na olympiádě v Koreji budou město a nás reprezentovat dva naši odchovanci . V dresu České reprezentace nastoupí Jirka Sekáč a v dresu Německa  Dominik  Kahun . Oba odchovance trénoval součastný trenér dětí pan Petr Neč. Ne každý klub se tím může v našem regionu pochlubit. Všichni se také mohou v létě těšit na setkáni  a věříme, že kluci jim ty  medaile  přivezou ukázat.

Během akce si pak děti   vyzkoušely první hokejové krůčky na ledě. Dětem se  věnovalo  5 kvalifikovaných trenérů a hokejistů z ostatních kategorii. Formou hry  to evidentně mělo úspěch.

 

Akce skončila příslibem rodičů ,že se určitě na první trénink dostaví. V Mariánských Lázních probíhá nábor prakticky celoročně vždy PO ,ČT od 16.00 do 17. 00.

Diskuze

Město Mariánské Lázně Karlovarský kraj živý kraj Václav Červený - AUTO - prodej - servis Karel Býček Vodovrty Vítovec corp. a.s. Hudler scorpion SECURITY Tanet

Počet návštěv: 16710
Posledních 30 dnů: 641 | Posledních 7 dnů: 159 | Poslední den: 18

© 2018 HC Mariánské Lázně | Všechna práva vyhrazena | hcml.cz@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne